top-menu

Dámský černý batůžek


 Dámské kabelky různých tvarů a velikostí k doplnění vašeho stylu. 


 

 

Můžeme doručit do:
3.3.2021
skladem (2 ks)
Kód: 10606021033
Značka: Erick Style
695 Kč 574,38 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Materiál: nylon, polyuretan
Složení: 70%polyuretan, 30%nylon

Dámský elegantní černý batůžek se vzorem hadí kůže po stranách. Vnitřek batůžku má několik kapsiček. Popruhy na ramena jsou nastavitelné délky. Dovoz z Itálie. 


Rozměry: 36cm šířka x 38cm výška 

 

Materiál: 70%polyuretan, 30%nylon

 


 

Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

 

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů
K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.
Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě
Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: