top-menu

Lněný pytlík na bagetu hořčice


 

Lněný pytlík na pečivo je modernější variantou toho, co dělaly už naše babičky a prababičky - balily chleba do lněné látky. Len totiž umožňuje pečivu dýchat, neváže vodu, a tak odolává plísním. Chleba neokorává a pytlíky jsou díky své pevnosti téměř nesmrtelné, ale přitom v přírodě velmi snadno rozložitelné. 

Tento náš pytlík na bagetu ze 100% lnu je zdobený bavlněnou krajkou a uzavírá se snadným stažením šňůrek. Na pytlíčku je také našit kokosový knoflík, za který se zachytí poutko všité ve spodním okraji a délka pytlíku se tak, pro variantu kratšího pečiva, zkrátí z 65 cm na 46 cm. Len, který k šití používáme, pochází z České republiky.

Pytlíky šijeme v mnoha barevných provedeních a ve třech velikostech: na chleba 50x30 cm, na drobnější pečivo 37x24 cm, na bagetu 65x12 cm 

Můžeme Vám nabídnout také celý set, který se výborně hodí i jako dárek nebo úžasnou lněnou zástěru ve stejném odstínu.

 


 

 

Můžeme doručit do:
5.8.2021
skladem (2 ks)
Kód: N0017/HO
275 Kč / ks 227,27 Kč bez DPH
Kategorie: Obaly
Záruka: 2 roky
Barva: hořčice
Složení: 100% len
Lněný pytlík na bagetu hořčice
Udržitelnost

Klasikou v pravém slova smyslu je len, který se v kuchyních a domácnostech vůbec vyskytoval už odedávna a stále nám má co nabídnout. Kromě toho, že je krásný a dá se skvěle kombinovat s jinými materiály, má vlastnosti, které jsou úžasné a bylo by škoda jich nevyužít.

Je to materiál s velmi vysokou savostí, dokonce větší než má bavlna, skvěle tedy pohlcuje i vlhkost, stárne mnohem pomaleji než bavlna, výborně se pere a užíváním získává větší jemnost, ale zachovává si přitom původní pevnost vlákna, dobře propouští vzduch, působí antibakteriálně - nedráždi, odolává plísním i pylům, a je tak vhodný i pro alergiky.

A v neposlední řadě je to udržitelný materiál s dlouhou životností. Díky tomu všemu už dávno není len považovaný za ten nejobyčejnější materiál, ale naopak patří mezi ty luxusní. Je to prostě materiál, který má něco do sebe!

 


 

Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

 

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů
K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.
Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě
Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: