top-menu

Polštář 50x50 cm


 

Polštář 50x50 cm. Jedná se o vnitřní polštář, na který se povlak navléká. Povlak polštáře je ušitý ze 100% bavlny a výplň pak tvoří kuličkové vlákno (100% polyester se silikonem). Tato výplň nevyvolává alergie, udržuje si svou pružnost, nadýchanost a prodyšnost, díky které je polštář stále v suchu a nezapáchá (nemnoží se v něm ani roztoči ani plísně). Po vyprání je polštář velmi rychle suchý. Praním neztrácí téměř nic ze svého objemu. Oba materiály pochází z ČR a jsou držiteli jakosti kvality.  Možno prát na 90 st.. Sada obsahuje tři polštáře, vždy po jednom kusu od velikosti: 60 x 30 cm, 40 x 40 cm a 50 x 50 cm. 

Složení: 100%Bavlna, 100%Polyester


 

 

 

  


 

 

Můžeme doručit do:
24.6.2021
skladem (4 ks)
Kód: N0000/50X50
99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Polštáře
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Složení (materiál 1): 100% bavlna
Složení (materiál 2): 100% polyester se silikonem
=C3742
Udržitelnost

 

Polštáře malé, velké, barevné i decentní, to je věc, která prostě v obýváku nesmí chybět. Nejen že s nimi můžete skvěle doladit interiér a dodat mu tak někdy na eleganci, jindy na barevnosti, ale současně také na pohodlí a útulnosti. A řekněte, po takovém perném dni, nemají polštáře na pohovce prostě svoje kouzlo, kterému se jen těžce odolává?


 

Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

 

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů
K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.
Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě
Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: