KONTAKT | ZÁKAZNICKÁ LINKA | PO-PÁ | 8-15 HOD. TEL: +420 777 993 538

DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 KČ
ZÁKAZNICKÁ LINKA | PO-PÁ | 8-15 HOD. TEL: : +420 777 993 538

Utěrka, lněná s froté - sada 2 ks

 

Set se skládá ze dvou utěrek o velikostech 60x40 cm a 50x30 cm, prkénka a vařeček dvou velikostí. Jedna strana utěrky je ze 100% lnu a druhá strana z bavlněného froté. Tedy "lnovou stranou" vysušíte, froté stranou doleštíte. Například politý skleněný stůl není vůbec žádný problém. Len má tu vlastnost, že je vysoce savý, (ani bavlna nemá takovou savost jako on), na utěrky se tedy hodí naprosto skvěle. A praním a užíváním získává měkkost a jemnost. Použitý len pochází z České republiky. Dřevěné prkénko s vařečkami bylo vyrobeno valašským řezbářem panem Mičkalem přímo pro Vjeci nafurt. Pan Mičkal má už úctyhodných 83 let a patří k nejlepším řezbářům na Valašsku. Nákupem tohoto setu podpoříte tedy i tradiční řemeslnou výrobu.

Materiál: 100% len/ 100% bavlna

 

 

 


Můžeme doručit do:
3.10.2023
3 dny
Kód: N0021/RE
685 Kč / ks
Kategorie: Utěrky
Záruka: 2 roky
Barva: přírodní
Materiál: len, bavlna
Složení: 100% bavlna, 100% len
Utěrka, lněná s froté - sada 2 ks
Udržitelnost

Od utěrky očekáváme hlavně, aby dobře sála a nezanechávala na nádobí chlupy. Bohužel se často musíme spokojit s tím, že utěrka je buď pěkná, ale její savé schopnosti jsou velmi malé. Takováto utěrka potom slouží sice jako pěkná dekorace, ale nic víc. Anebo naopak utěrka saje dobře, ale rozhodně byste ji zrovna nevystavovali. Co tedy si u nás vybrat utěrku, která bude dobře sát, a přitom se nemusíte stydět utřít s ní i nějakou tu rozlitou vodu před návštěvou?

Klasikou v pravém slova smyslu je len, který se v kuchyních a domácnostech vůbec vyskytoval už odedávna a stále nám má co nabídnout. Kromě toho, že je krásný a dá se skvěle kombinovat s jinými materiály, má vlastnosti, které jsou úžasné a bylo by škoda jich nevyužít.

Je to materiál s velmi vysokou savostí, dokonce větší než má bavlna, skvěle tedy pohlcuje i vlhkost, stárne mnohem pomaleji než bavlna, výborně se pere a užíváním získává větší jemnost, ale zachovává si přitom původní pevnost vlákna, dobře propouští vzduch, působí antibakteriálně - nedráždi, odolává plísním i pylům, a je tak vhodný i pro alergiky.

A v neposlední řadě je to udržitelný materiál s dlouhou životností. Díky tomu všemu už dávno není len považovaný za ten nejobyčejnější materiál, ale naopak patří mezi ty luxusní. Je to prostě materiál, který má něco do sebe!

Pokud jste zastáncem udržitelné domácnosti, pak si zde určitě vyberete.

 


 

Čtyři základní pilíře značky SOPHIA BOHEMIA

Sebejistá ženskost je ústředním tématem kolekcí značky Sophia Bohemia. Abychom mohli moderní ženy zahrnout výjimečnými věcmi, musíme se sami výjimečnými stát. Proto si zakládáme na následujících čtyřech pilířích.

 

Česká značka s dlouhou historií

Ženy, které oplývají osobitým kouzlem, oblékáme již od roku 1992. Díky tomu se můžeme pochlubit zkušenostmi, které nám umožňují vytvářet nadčasové kolekce inspirované životem ženy, která svůj osobitý styl projevuje tak přirozeně, až je to fascinující.

Rodinná firma ctící tradice

Sophia Bohemia je rodinným klenotem a váženým dědictvím, které se předává z generace na generaci. Přirovnat ji můžeme k surovému krystalu, který se až s dlouhými léty tvrdé dřiny stal nablýskaným diamantem, jímž se chce ozdobit nejedna žena.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů
K výrobě trendy kolekcí nepoužíváme pouze vysoce kvalitní materiály a exkluzivní tisky, ale také jedinečné střihy, zvýrazňující ženskou postavu bez zbytečných provokací, avšak s nezbytným zaměřením na detail.
Veškerá práce Sophia Bohemia vychází z inspirace, vášně a lásky k módě
Snažíme se, aby naše zákaznice tuto lásku ve všech modelech viděly, cítily ji na vlastní kůži a aby se, stejně jako celý náš tým, do značky Sophia Bohemia zamilovaly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hlavní myšlenkou je vyrábět krásné věcičky, které vám obohatí život, budou šetřit přírodu a vydrží vám navždy, tedy nafurt. Vjeci na furt mají spoustu úžasných “zero waste” vychytávek, které vás snad zahřejí u srdíčka, potěší a určitě vám obohatí život. 

| Udržitelnost | Promyšlené produkty | Česká výroba| Vše pro nákup v bezobalu a zero waste produktů.