top-menu

Lněná zástěra dámská s kroužky

Dámská lněná zástěra s ozdobnými kroužky na předním i zadním díle. V kroužcích jsou provlečené šráky, které se dají v zadu utáhnutím nastavit. Na břiše je velká našitá velká kapsa. Šráky můžete nevléct do kroužků na zádech rovně nebo do kříže. 

Rozměry: výška bez šráků cca 90cm, šířka 75cm

Barva: režná

Materiál: 100% len české výroby

Gramáž: 245g/m2

Můžeme doručit do:
27.1.2021
skladem (1 ks)
Kód: NZ002/RE
985 Kč 814,05 Kč bez DPH
Kategorie: Zástěry
Barva: režná
Materiál: 100%len

Klasikou v pravém slova smyslu je len, který se v kuchyních a domácnostech vůbec vyskytoval už odedávna a stále nám má co nabídnout. Kromě toho, že je krásný a dá se skvěle kombinovat s jinými materiály, má vlastnosti, které jsou úžasné a bylo by škoda jich nevyužít.

Je to materiál s velmi vysokou savostí, dokonce větší než má bavlna, skvěle tedy pohlcuje i vlhkost, stárne mnohem pomaleji než bavlna, výborně se pere a užíváním získává větší jemnost, ale zachovává si přitom původní pevnost vlákna, dobře propouští vzduch, působí antibakteriálně - nedráždi, odolává plísním i pylům, a je tak vhodný i pro alergiky.

A v neposlední řadě je to udržitelný materiál s dlouhou životností. Díky tomu všemu už dávno není len považovaný za ten nejobyčejnější materiál, ale naopak patří mezi ty luxusní. Je to prostě materiál, který má něco do sebe!