top-menu

Lněná zástěra dámská za krk

Dámská lněná zástěra za krk je typickým důkazem toho, že i v zástěře můžete vypadat velmi žensky a sexy. Výstřih do "V" dodává tomuto modelu až elegantní vzhled. Zástěra se váže za krk a délka ramínka je nastavitelná. Na břiše je velká klokanková kapsa. Vzadu se zástěra váže na vázačku.

Rozměry: výška cca 95 cm, šířka 75cm

Barva: režná

Materiál: 100% len české výroby

Gramáž: 245g/m2

Můžeme doručit do:
27.1.2021
skladem (2 ks)
Kód: NZ001/RE
985 Kč 814,05 Kč bez DPH
Kategorie: Zástěry
Barva: režná
Materiál: 100%len

Klasikou v pravém slova smyslu je len, který se v kuchyních a domácnostech vůbec vyskytoval už odedávna a stále nám má co nabídnout. Kromě toho, že je krásný a dá se skvěle kombinovat s jinými materiály, má vlastnosti, které jsou úžasné a bylo by škoda jich nevyužít.

Je to materiál s velmi vysokou savostí, dokonce větší než má bavlna, skvěle tedy pohlcuje i vlhkost, stárne mnohem pomaleji než bavlna, výborně se pere a užíváním získává větší jemnost, ale zachovává si přitom původní pevnost vlákna, dobře propouští vzduch, působí antibakteriálně - nedráždi, odolává plísním i pylům, a je tak vhodný i pro alergiky.

A v neposlední řadě je to udržitelný materiál s dlouhou životností. Díky tomu všemu už dávno není len považovaný za ten nejobyčejnější materiál, ale naopak patří mezi ty luxusní. Je to prostě materiál, který má něco do sebe!